PROJEKCE / projekční činnost

Co patří mezi naše hlavní činnosti:

  • Architektonické studie a návrhy
  • Projekční činnost
  • Návrhy interiérů
  • Inženýrská činnost
  • Technický a autorský dozor

Architektonické studie a návrhy

Studie je prvním a nejdůležitějším krokem na cestě k vlastnímu projektu rodinného domu. Architektonická studie řeší základní vztahy domu vůči svým budoucím obyvatelům a pozemku. Je zhmotněním představ investora a jejich konfrontace s možnostmi konkrétního prostoru, pozemku a financí. Studie je přesně to, co rozlišuje individuální projekt od typového projektu. Je nejdůležitější částí dokumentace, která vám pomůže ušetřit spousty peněz při výstavbě.

Na základě studie Vám stavební úřad sdělí, zda můžete na dané parcele stavět (soulad s územním plánem). Na základě studie provádíme i orientační propočet ceny domu. Je to prakticky jediná možnost, jak zásadně ovlivnit vzhled, rozměry a dispozici domu.

Projekční činnost

Projekty rodinných domů jsou zpracovávány jako několik dílčích projektů (různé stupně projektů). Každý stupeň má svůj zákonem daný účel a rozsah. Níže jsou vypsány všechny stupně projektové dokumentace a je vysvětleno, k čemu slouží a co obsahují. Ne vždy je nutné zpracovávat všechny uvedené stupně. Záleží na velikosti a složitosti projektované stavby a také na podmínkách stavebního řízení na stavebním úřadě.Rozsah dokumentace dle vyhlášky č.503/2006 Sb.

Fass system
FASS Systém s.r.o.
Potoční 1091, 738 01 Frýdek - Místek

Martin FEKETE
Tel.: +420 731 514 757
E-mail: martin.fekete@seznam.cz

IČ: 29443938
Zapsáno: krajský soud Ostrava C 53621